× بستن تبلیغات
اکتبر
20
2018

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی دارای منابع کامل (فارسی و انگلیسی) دارای رفرنس دهی استاندارد کاملترین در سطح اینترنت گارانتی بازگشت وجه
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید ها 42
فرمت فایل docx
حجم فایل 52 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 31

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی

فروشنده فایل

کد کاربری 7243

کاربر

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی

خصوصیات محصول:

  • منابع فارسی و انگلیسی دارد.
  • ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.
  • رفرنس دهی استاندارد دارد.
  • کاملترین در سطح اینترنت.
  • گارانتی بازگشت وجه دارد.

بخشی از متن :

خودکارآمدی عمده ترین و اصلی ترین مکانیسم در کارکرد شناختی انسان به شمار می رود و عبارت است از باور های افراد در مورد لیاقت هایشان جهت اعمال کنترل روی حوادث موثر زندگی (بندورا، 1992). در چهار چوب نظریه خودکارآمدی بندورا چنین عنوان می شود که افراد دارای باورهای قوی در مورد توانایی های خود نسبت به افرادی که در مورد توانایی های خود تردید دارند ، در انجام تکالیف کوشش و پافشاری می کنند و در نتیجه عملکرد آن ها در انجام تکالیف بهتر است . عوامل بسیاری در شکل گیری عوامل انگیزش و شناختی نقش دارند.

باور های خودکارآمدی زمینه ی تازه ی در پژوهش های روان شناختی ایجاد کرده است. هر پژوهشی در این زمینه می تواند جنبه اکتشافی داشته باشد و به شناخت ماهیت و کنش وری آن کمک کند . از لحاظ علمی با توجه به اثرات گسترده امید با باورهای خودکار آمدی تا حدودی اهمیت چنین پژوهشی را نمایان می سازد.

خودکارآمدی ، یکی از مفاهیم مورد تاکید در نظریه های یادگیری است . خودکارآمدی (به قضاوت فرد در مورد توانایی های خود برای انجام موفقّیت آمیز یک تکلیف یا کار) گفته می شود . (وولفلک،2004) تئوری خودکار آمدی بندورا، به نقش اعتماد و اطمینان و عزت نفس فرد نسبت به توانایی هایش در انجام رفتار خواسته شده از وی تاکید دارد.(بندورا و آدامز 2002) باورهای خودکارآمدی تعیین می کند که افراد تا چه اندازه برای فعالیت خود انرژی صرف می کنند و تا چه میزان در برابر موانع مقاومت می نمایند.(پاجارس و شانک،2001) خودکارآمدی بر رفتار فرد بسیار تاثیر گذار است . به عنوان مثال ، دانش آموز دارای خودکارآمدی سطح پایین ممکن است حتی برای یک امتحان خودش را آماده نکند ، زیرا فکر می کند که هر اندازه زحمت بکشد ، فایده ای نخواهد داشت.(سانتروک2004)

پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین این فایل در صورت وجود مشکل در روند خرید و دانلود فایل شماره تماس و پیامک 09214087336 یا آی دی تلگرام @wwwlonoir
مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی – baldwinfile

16 سپتامبر 2018 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی. دسته بندی : روانشناسی و علوم تربیتی. فرمت فایل : docx. حجم فایل : 52 کیلو بایت. تعداد صفحات : 31.
نمونه مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفهوم خودکارآمدی – baldwinfile

16 سپتامبر 2018 … نمونه مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفهوم خودکارآمدی. دسته بندی : روانشناسی و علوم تربیتی. فرمت فایل : docx. حجم فایل : 69 کیلو بایت.
فایل کامل مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد خودکارآمدی تحصیلی و …

4 سپتامبر 2018 … دانشجوی دانشگاهی برای دریافت فایل با عنوان مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد خودکارآمدی تحصیلی و عملکرد تحصیلی (فصل 2) و همچنین خواندن …
کاملترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش خودکارآمدی عمومی – مقاله …

4 سپتامبر 2018 … شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشد دوست گرامی سلام. برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| مبانی نظری و پیشینه …
فایل آماده مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای خودکارآمدی …

20 آگوست 2018 … فایل آماده مبانی نظری و پیشینه تحقیق باورهای خودکارآمدی. دسته بندی : مدیریت. فرمت فایل : doc. حجم فایل : 70 کیلو بایت. تعداد صفحات : 67.
مبانی نظری و پیشینه خودکارآمدی (فصل دوم تحقیق) – motorsearchdl97

19 آگوست 2018 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی (فصل دوم تحقیق). وضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).
مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی – آپارات

10 مارس 2018 … کسب درآمد تضمینی و بدون نیاز به سرمایه از اینترنت مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی خصوصیات محصول: منابع فارسی و انگلیسی دارد.
آپارات – مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خودکارآمدی

آپارات – مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خودکارآمدی.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی معلمان – سامانه فروش فایل …

28 ژوئن 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی معلمان. فهرست مطالب. خودكارآمدي. تعريف خودكارآمدی. نظریه شناختی- اجتماعی. باورهای خودکارآمدی.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی در فرهنگ روانشناسی …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکارآمدی در فرهنگ روانشناسی وروانپزشکی – 2خود کارآمدی خودکار آمدی در فرهنگ روانشناسی وروانپزشکی بصورت باورهای شخص …

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات