× بستن تبلیغات
نوامبر
16
2017

دانلود هک و هکرها

شاید شما هم این ضرب المثل را شنیده باشید که بهترین پلیس کسی است که دزد خوبی باشد و به عبارت دیگر می توان کفت تا زمانیکه یک پلیس به تمام ترفندهای دزدی آشنا بناشد نمی تواند با دزدان به مقابله بپردازد

در اینترنت و شبکه نیز برای محافظت از کامپیوتر در مقابل هکرها تا زمانیکه شما با تمام ترفندهای نفوذ گران آشنا نباشید نمی توانید به مقابله با آنها بپرد

دسته بندی برنامه نویسی
بازدید ها 1
فرمت فایل doc
حجم فایل 1844 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 111

هک و هکرها

فروشنده فایل

کد کاربری 8044

کاربر

شاید شما هم این ضرب المثل را شنیده باشید که بهترین پلیس کسی است که دزد خوبی باشد و به عبارت دیگر می توان کفت تا زمانیکه یک پلیس به تمام ترفندهای دزدی آشنا بناشد نمی تواند با دزدان به مقابله بپردازد.

در اینترنت و شبکه نیز برای محافظت از کامپیوتر در مقابل هکرها تا زمانیکه شما با تمام ترفندهای نفوذ گران آشنا نباشید نمی توانید به مقابله با آنها بپردازید.

تهاجمات و حملات کامپیوتری به طور متداول و هر روزه روی می دهد و با یک اتصال ساده به اینترنت کسی در سوی دیگر سعی خواهد نمود از روی کنجکاوی به داخل دستگاه شما سه ، پنج یا دوازده بار در روز سرکشی نماید. هکرها بدون آگاهی با اتصالاتی که جلب توجه نماید دستگاهتان را از نظر آسیب پذیری مورد بررسی قرار می دهند اگر کامپیوتر در زمینه های بازرگانی و تجارت ، آموزشی ، امور عام المنفعه یا نظامی مورد استفاده قرار گیرد بیشتر مورد تهاجم و یورش هکرها قرار خواهد گرفت.

بسیاری از این حملات تنها برای یافتن نفوذی به سپر دفاعی کامپیوتر صورت می گیرد. مابقی قفل شکنهای پیچیده کامپیوتری می باشند و با نگاه اجمالی به عناوین خبری می توان دید که تعداد آنها رو به افزایش می باشد. به عنوان مثال سالهای اخیر ، بانک های بسیاری از سوی هکرها کامپیوتری مورد تهاجم قرار گرفتند بطوریکه هکرها توانسته اند به اطلاعات دسته بندی شده ای در مورد حسابهای مشتریان بانک ها دسترسی پیدا نمایند هکرها شماره کارتهای اعتباری سایت های مالی و اعتباری می دزدند ، اغلب در مقابل اینکه اطلاعات کارت اعتباری مشتری را منتشر نکند از شرکت های تجاری الکترونیکی ، بنگاههای خبری و سایتهای داد و ستد الکترونیکی اخاذی می نمایند که اینکار باعث شده است که شرکتها درآمد مالی خود را از دست بدهند.

هک چیست؟

هک به ساده ترین زبان و شاید به عامیانه ترین تعبیر به دزدیدن کلمه عبور یک سیستم یا account گفته می شود. به طور کلی نفوذ به هر سیستم امنیتی کامپیوتری را هک می گویند.

هکر کیست؟

هکر کسی است که با سیستم های کامپیوتری آشناست و می تواند با روش هایی خاص (بدون اجازه) وارد آنها شود… این انسان می تواند خوب یا بد باشد(در هر حال هکر است). از دیگر صفات یک هکر این است که او شخصی با هوش و فرصت طلب و با معلومات علمی بالاست.

گروه بندی هکرها نسبت به اهدافشان

دسته ی اول هکرهایی هستند که هدف آنها از ورود به سیستم ضربه زدن به شخص نیست و فقط می خواهند معلومات خود را به رخ دیگران بکشند و ثابت کنند که سیستم های امنیتی همیشه دارای ضعف هستند و قابل نفوذ هستند اما دسته ی دوم هکرهایی هستند که قصد آنها ضربه زدن به دیگران و پرکردن جیب خود است (مانند دزدان اینترنتی. هکرهای گروه اول می توانند مفید باشند زیرا آنها با اثبات اینکه سیستمهای امنیتی قابل نفوذند در واقع نواقص سیستم های امنیتی را نمایان می سازند.

گروه بندی دیگر هکرها

هکرهای واقعی (سامورایی)

کسی که هدفش از نفوذ به سیستم ها نشان دادن ضعف سیستمهای کامپیوتری است نه سوء استفاده …

Wacker (واکر):

کسی که هدفش از نفوذ به سیستم ها استفاده از اطلاعات آن سیستمهاست (جزو هکرهای کلاه سیاه)

Cracker (کراکر):

کسی که هدفش از نفوذ به سیستمها، خرابکاری و ایجاد اختلال در سیستمهای کامپیوتری است. (جزو هکرهای کلاه سیاه)

Preaker:

از قدیمی ترین هکرها هستند که برای کارشان نیاز (و دسترسی) به کامپیوتر نداشتند و کارشان نفوذ به خطوط تلفن برای تماس مجانی، استراق سمع و… بود.

یک هکر چگونه وارد سیستم می شود؟

هکر با دزدیدن پسورد سیستم می تواند به دیگر اطلاعات اتصال ما به شبکه مانند شماره ی IP دسترسی پیدا کند و همان طور که می دانیم IP آدرس پورت های سیستم ما در شبکه است پس هکر تحت شبکه و از طریق پورت ها وارد سیستم می شود. اگر پسورد Account ما دزدیده شود همان طور که خود ما از هر سیستمی در منزل یا بیرون از منزل با داشتن ID و پسورد وارد میل باکس خود می شود هکرها هم مانند خود ما به میل باکس ما دسترسی دارند.

روشهای ساده ی بدست آوردن پسورد

روش های ساده و رایج بدست آوردن پسورد عبارتند از:

1ـ خواندن پسورد از روی دست کاربر

2ـ فرستادن صفحه ای مانند صفحه ورودی یاهو و یا هات میل بصورت یک ایمیل که در آن به ظاهر کارکنان شرکت سرویس دهنده از کاربر می خواهند به منظور اطمینان از صحت سرویس دهی پسورد خود را تایپ کنند که این پسورد در همین لحظه برای هکر میل زده می شود.

3ـ برنامه جالبی بنام log وجود دارد که تمامی حرف های وارد شده را ذخیره می کند. هکر تحت شبکه این برنامه را اجرا و بعد از شما می خواهد رمز خود را بزنید و برنامه کلیدهای تایپ شده توسط شما را درون فایل txt ذخیره می کند و هکر بعداً به آن رجوع می کند و رمز شما را کشف می کند.

4ـ روش دیگر حدس زدن جواب سؤالی است که شما انتخاب نموده اید تا در صورت فراموشی پسورد رمزتان از شما پرسیده شود. در یاهو استفاده از این روش سخت است زیرا تاریخ دقیق تولد و آدرس و کد پستی را نیز می خواهد که حدس زدن آنها کار راحتی نیست ولی در سرویس هات میل براحتی می توانید جواب سؤال را حدس بزنید.

5ـ بدست آوردن پسورد از طریق ویروس Trojan

در این روش شخص با فرستادن یک فایل آلوده به Trojan سیستم شما آلوده می کند. با اجرای این فایل ویروس در حافظه جای می گیرد و هر زمان که کامپیوتر روشن می شود دوباره در حافظه صدا زده می شود.

پس با پاک نمودن فایل اولیه مشکل شما حل نمی شود. این ویروس سیستم شما را به عنوان یک سرور قرار داده یکی از پورتهای آزاد سیستم را برای استفاده مکرر باز می گذارد البته Trojan نسخه های متفاوتی دارد و بعضی از آنها پورتی را برای استفاده هکر باز نمی گذارند و پسوردها را از طریق یک ایمیل برای هکر ارسال می کنند.

6ـ برنامه هایی مانند Key logger, thief, keyl و… همه برنامه هایی هستند که برای خواندن پسورد طراحی شده اند.

مقدمه

برای شناخت روشهای عملکرد حملات باید شناخت کلی از سیستم عامل UNIX داشته باشید زیرا که اجرای حمله به دو شکل هدف گیری الگو برنامه و آسیب رساندن به سیستم عامل صورت می گیرد . این فصل مروری بر سیستم عامل UNIX می باشد و مفاهیم
برجسته ای را توضیح می دهد که برای شناخت بیشتر حملات لازم می باشد.

UNIX‌ جاندار عجیب و غریبی است که در حدود 30 سال پیش بعنوان پروژه تحقیقاتی AT&T تولید گردید. سیستم عامل UNIX بطور گسترده در سراسر دنیا بر روی سیستم های سرویس دهندگان مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر اینترنت با استفاده از UNIX ‌ ساخته شده است . و سیستم های UNIX ‌ به صورت میزبان های اینترنتی می باشد در سالهای اخیر محیط هایUNIX ‌ با مبدا باز و شبیه UNIX ‌ ( مثل GNU/Linux , OpenBSD و مابقی ) کمک کرده اند تا UNIX ‌ بر روی دستگاههای رومیزی یا جیبی شود.

UNIX سیستم عامل بسیار قوی می باشد و بدین دلیل نیاز است هزاران نفر بر روی توسعهUNIX ‌ سالها کار کرده اند و مسیرها را بهتر نموده اند و ابزارهای بسیار مفیدی را خلق کرده اند بسیاری از سیستم های UNIX دارای اعتبار پذیری بسیار ، کارآیی بالا ، و ویژگیهای قوی ایمنی می باشند اگر اصل برنامه UNIX بعنوان ابزار تحقیقی جهت استفاده از اینترنت استفاده شود .

مدیران سیستم می تواند ابزارهای رایگان بسیاری را در اینترنت بیابند و می توانند سئوالاتی را از جامعه نسبتاً دوستانه و بزرگ مدیران سیستم UNIX و کاربران از طریق لیست نامه نگاری و گروههای خبری بپرسند.

به دو دلیل می توان گفت که UNIX زیبا و عجیب است . اول آنکه هیچ سیستم عامل مجزایی وجود ندارد که UNIX نامیده شود . در واقع UNIX از خانوادة سیستم های عامل می باشد با اعضای خانوادگی که بوسیله بسیاری از شرکت های کامپیوتری افراد و حتی موسسات استاندارد با اهداف و دید متفاوت ترقی کرده اند و دیگری اشکال متفاوت و بسیار متداول UNIX است که عبارتند از :

Solaris محصول شرکت Sun Mocrosystems

HP-UX محصول شرکت Hewlett Packard

IRIX محصول sgi ( نام جدیدی برای Silicon Graphics )

ATX محصول شرکت IBM

این فصل سعی دارد با مفاهیم کلی UNIX که برای تمام اعضای خانواده UNIX یا حداقل بیشتر آنها بکار می رود شما را آشنا نمایند. وقتی در حال بررسی بسیاری از اشکال متفاوت UNIX می باشیم بسیاری از افراد آنها برنامه های جانبی UNIX شکل های متفاوت سیستم عامل UNIX یا حتی un*x می نامند.

دلیل دیگری که افراد دوست دارند UNIX را به صورت یک موجود فرض نمایند آن است که برای استفاده آسان از ابتدا طراحی و بهینه سازی نشده است. واسطه های کاربر غالباً غیر مشهودی بوده یا عجیب می باشند البته واسطه ها و بعضی از مفاهیم برجسته به شدت در بین برنامه های جانبی UNIX فرق می کنند برای مثال اصل برنامه Solaries ممکن است تقریباً در محیطBSD استفاده نشود . اگر هم روزی BSD غالب شود UNIX باز هم می درخشد .

ساختار UNIX

ساختار سیستم فایلی UNIX

UNIX تقریباً و بشدت ساختار سیستم فایلیش مرتب می شود محصول اواخر 1960 و اوایل1970 می باشد UNIX نشان می دهد که تقریباً هر چیزی به صورت فایل به این سیستم عامل اضافه می گردد که عبارتند از بسیاری از دستگاهها ، اعضای خاص فرآیندها و فایلها .

درک سیستم فایلی UNIX شبیه به سفر از درون شهر با دایرکتوریهای مختلف می باشد که این دایرکتوریها بصورت خیابان می باشند و شما را به ساختمانهایی راهنمایی می نمایند که همان فایلها می باشند هر چند بعضی از برنامه های جانبی خاص UNIX ممکن است شکلهای متفاوت پیچیده ای داشته باشند.

بالاترین سیستم فایلی UNIX به صورت دایرکتوری « ریشه» شناخته می شود بطور ساده برای اینکه بالاترین امتیاز دسترسی می باشد و تمام دایرکتوری های دیگر در زیر آن قرار دارند . ریشه ها معمولاً در زیر درختان قرار دارند اما این ریشه برعکس می باشد و دایرکتوری ریشه در بالا قرار دارد. دایرکتوری ریشه براحتی با علامت “/” نامگذاری می شود با تغییر دایرکتوری به / ( با استفاده از دستور « تغییر دایرکتوری » “/cd” یا /cd ) در بالا قرار خواهید گرفت و تمام دایرکتوری های سیستم را مشاهده می نمایید . فایل سیستم نسبت به این دایرکتوری ریشه نامگذاری می گردد بنابراین فایل back.txt که در دایرکتوری “usr” قرار دارد به صورت usr/back/.txt معرفی خواهد شد در سطح بعدی دایرکتوری ریشه از بالا به پایین یکسری دایرکتوری ها مابقی اطلاعات دستگاه را نگهداری می کنند که شامل فایلهای پیکربندی سیستم فایل های اجرایی سیستم و داده های کاربر می باشند. (جدول 1-3)

پیشینه تحقیق   مبانی نظری  دانلود چارچوب نظری   پیشینه تحقیق در پایان نامه   سایت آگهی رایگان

لینک منبع و پست :

دانلود هک و هکرها


http://medadrangi1395.blog.ir/post/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%20%D9%87%DA%A9%20%D9%88%20%D9%87%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7

هکر قانونمند(افشای راز هکرها) – دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار
https://cafebazaar.ir/app/samanTM.app.HACK/‎Cached Rating: 3.2 – 50 votes
™توجه : این برنامه صرفا روشها , باگها وبرنامه هایی که هکرها برای نفوذ استفاده
میکنن رومعرفی کرده و نحوه ضدهک رو آموزش داده است . توقع نداشته باشین با خواندن
آموزشها …
نرم افزار هک MazeHunter که توانایی نفوذ به سیستم هکر ها را دارد!
https://superfamilyprotector.com/…/نرم-افزار-هک-mazehunter-نفوذ-به-هکر/‎Cached6 نوامبر 2017 … در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی نرم افزار هک MazeHunter پرداخته و این
راهکار امنیتی را برای مقابله با هکرها، مورد واکاوی قرار دهیم.
رات اندروید چیست و هکرها چگونه با آن اقدام به هک گوشی می کنند …
https://superfamilyprotector.com/blog/رات-اندروید-هک-گوشی-اندروید/‎Cached28 آگوست 2017 … هکر با استفاده از برنامه هایی که اقدام به ساخت فایل های رات (RAT) می … روی لینک های
مشکوک و همچنین دانلود و نصب برنامه های نامعتبر بپرهیزید.
دانلود رایگان پاورپوینت هک و هکر | سفارش تایپ ترجمه مقاله
4txt.ir/دانلود-رایگان-پاورپوینت-هک-و-هکر/‎Cached
Similarدانلود رایگان پاورپوینت هک و هکر. تعداد بازدید 7,952 تاریخ دی ۷ام, ۱۳۹۲ موضوع
رشته مهندسی کامپیوتر. مقدمه : اوایل برنامه‌های کوچکی توسط برنامه‌نویسان بنام …
9 هکر معروف دنیا (+عکس) – عصر ایران
www.asriran.com/fa/news/224950/9-هکر-معروف-دنیا-عکس‎Cached
Similarاما همین رهبر به علت قدرتی که در برنامه نویسی دارد هکر ماهری هم هست. در ضمن او از
دشمنان سرسخت مایکروسافت است. در دسته بندی هکرها یک هکر کلاه سفید است و در …
یک هکر ایرانی کمتر از 30 ثانیه ایرانسل را هک می کند – آپارات

► 2:00https://www.aparat.com/v/UcIPY/یک_هکر_ایرانی_کمتر_از_30_ثانیه_ایرانسل_را_هک
19 Aug 2017 – 2 min
جالب یک هکر ایرانی کمتر از 30 ثانیه ایرانسل را هک می کند یک هکر ایرانی کمتر از 30 ثانیه ایرانسل را هک می کند هک جدید , هک , آموزش هک …
آپارات – دانلود هک هکر شو یادگیری هک بیا و هکر شو
https://www.aparat.com/…/دانلود_هک_هکر_شو_یادگیری_هک_بیا_و_هکر_شو‎Cachedآپارات – دانلود هک هکر شو یادگیری هک بیا و هکر شو. … یک روزنامه نگار توسط
بهترین هکر ها هک شد … یک هکر ایرانی کمتر از 30 ثانیه ایرانسل را هک می کند .::۩
YoooZ …
انواع هکر ها و دسته بندی هکرها – آموزش هک و امنیت و برنامه نویسی
netyaran.ir/2015/09/25/انواع-مختلف-هکر-ها/‎Cached25 سپتامبر 2015 … خیلی ها درمورد رنگ کلاه هکر ها شنیده اند (برای مثال هکران کلاه سیاه!) اما از جزئیات و
مفهوم آن بی خبر اند.در این مقاله شهر تکنولوژی سعی کرده شما را با …
مراحل هکر شدن بایگانی – آموزش هک و امنیت و برنامه نویسی
netyaran.ir/tag/مراحل-هکر-شدن/‎Cached
Similarهکرها برای بجا نگذاشتن ردی از خود از کانکشن ماهواره ای استفاده میکنند. هکرها
بخصوص هکرها ی حرفه ای ماموریتی دارند که به هیچوجه مایل نیستند در ان شکست
بخورند و …
هک و انواع هکر ها | نماد امنیت وب
softwarequality.ir/hack-and-types-of-hackers/‎Cached
Similar28 ا کتبر 2015 … تاریخچهٔ استفاده از واژه هک و هکر به استفاده آن در موسسه فناوری ماساچوست در سال ۱۹۶۰
برمی‌گردد. معنی اصلی آن سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه …
فایل word تحقیق هک و هکر – آب دانلود
a0b.ir/file-472757.htm‎Cached1 سپتامبر 2017 … فایل word تحقیق هک و هکر دارای 111 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft
word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است. فایل ورد تحقیق هک و هکر …
پایان نامه بررسی هک و هکرها |69652| Letter
dl.fileletter.ir/article/69652‎Cachedاین مقاله درمورد پایان نامه بررسی هک و هکرها می باشد. هک; پروژه بررسی هک و هکرها;
تحقیق بررسی هک و هکرها; مقاله بررسی هک و هکرها; هکر; دانلود پایان نامه بررسی هک و …
هكر، هك – ایسنا
www.isna.ir/tag/هكر،+هك‎Cachedهک کردن هکرها مدت‌ها موضوع بحث‌برانگیز جامعه امنیت بوده و اکنون نرم‌افزاری طراحی
شده که امکان مقابله با هکرهایی که به شبکه نفوذ کرده و کنترل دستگاه‌ها را در دست …
دانلود برنامه هکر کلاه سفید (White hat hacker) ۱.۷ • بازار اندرویدی …
https://myket.ir/app/com.MTAH.hackerfree/?lang=fa‎Cached Rating: 3.4 – 64 votes – Free – Android – Business/Productivity
مژده مژده با ما یک کاربر حرفه ای در کامپیوتر و اندروید شوید کاملا رایگان!! حتما
تو ذهنتون دارید فکر می کنید ‘هکــــــــــر کلاه سفید’ چیه ؟ همه ی اونایی که می خوان
تو …
بالا 8 بازی نرم افزار هکر برای آندروید با / بدون ریشه – dr.fone
drfone.biz/fa/android/android-game-hacker.html‎Cachedاین مقالات را توصیف بالای هشت برنامه هکر برای بازی کردن بازی های ویدئویی بر
روی دستگاه های آندروید.
جلوگیری از هک گوشی و پیشگیری از نفوذ هکر ها به موبایل از راه دور
https://familyguard.ir/blog/جلوگیری-از-هک-گوشی-توسط-هکر/‎Cached3 سپتامبر 2017 … دانلود نرم افزار فمیلی گارد … همین حالا دانلود کنید! … در هک گوشی، هدف هکر دسترسی
به اطلاعات گوشی و یا تغییر و یا حذف آن و یا در نوع پیشرفته …
ناحیه هکرها | Hackers Zone – آموزش هک قانونمند و امنیت سایبری
https://hackers.zone/‎Cached
Similarآموزش هک قانونمند و امنیت سایبری. … اکسپلویت Zero day چیست؟ رنگ کلاه هکرها از
نگاهی دیگر. Lamer به چه کسی گفته ….. دانلود باج افزار WannaCry. ۱۲ آبان ۱۳۹۶ …
نرم افزار هک تلگرام – Tockify
https://tockify.com/javadth/detail/10/1456950600000‎Cachedدر صرت ارسال کد هکر آن را دریافت می کند و دسترسی به حساب شخصی شما باز می شود
. نکته اول: هیچ گاه پیام رسان تلگرام از شما کد شماره تلفن را درخواست نمی کند.
نرم افزار جدید برای هک کردن هکرها نوشته شد – خبرگزاری تسنیم – Tasnim
https://www.tasnimnews.com/…/نرم-افزار-جدید-برای-هک-کردن-هکرها-نوشته-شد‎Cached5 نوامبر 2017 … نرم‌افزار جدید طراحی شده توسط Cymmetria که MazeHunter نامگذاری شده است امکان
مقابله بیشتر با هکرهایی که به شبکه نفوذ کرده و کنترل …
دانلود کتاب هکر ها و اینترنت – پورتال ایران فروم – تالار گفتگوی …
www.web.iran-forum.ir/index.php?newsid=35945‎Cached
Similarآموزش های هک سایت, آموزش هک, آموزش هکینگ, اینترنت و هک, اینترنت و هکر, دانلود رمان
جدید, دانلود مجانی کتاب ه.
هکر ها چگونه اکانت فیس بوک شما را هک… – حل مشکلات فیسبوک و …

► 0:06https://www.facebook.com/itsolvingproblem/videos/1252290621450131/
5 Aug 2016 – 6 sec
هکر ها چگونه اکانت فیس بوک شما را هک میکنند آشنایی با روش های هک کردن اکانت … به ایمیل هکر ارسال میشود یا این که از طریق نرم افزار …
هک وای فای واقعی + دانلود هک wifi اندروید – Google Sites
https://www.sites.google.com/site/wifikadeh
ابتدا با مطالعه آموزش فایل هک پروتکل wpa/wpa2 و شبکه را دانلود بفرمایید.دانلود
ورژم اندروید با لینک مستقیم + ورژن PC. … وای فای هکر تضمینی – هک wifi …
آموزش و نرم افزار – هک Hack چيست، هکر Hacker کيست
mcse201.blogfa.com/post-6.aspx‎Cached
Similarدر اين گفتار به اختصار سعي مي کنم با تعريف عمومي هک آشنا شويم با بهتر
دريابيم هک چيست , هدف هک چيست هکرها چرا نفوذ مي کنند؛ هکر کيست ؟ انواع هکرها و …
جی میل هکر رمز عبور 2018
https://sactivator.com/…/download-gmail-password-hack-tool-free/‎Cachedگروه ما هم بهترین رمز عبور فای ابزار هکر برای همه کسانی که مسئله فای ایجاد. … شما
به راحتی می توانید جیمیل رمز عبور نرم افزار هکر را دانلود کنید و حساب خود را بهبود

هکر آیفون: جامع ترین برنامه برای جاسوسی بر روی آی فون – iKeyMonitor
https://blog.ikeymonitor.com/…/iphone-hacker-the-most-comprehensive-app-to-spy-on-iphone.html‎Cachedهکر iKeyMonitor آیفون نرم افزار جامع ترین آدم بتواند آزادانه بر روی دستگاه تلفن
همراه خود دانلود فعالیت های نظارتی است.
این هکر ۱۸ ساله، ۱۵۰۰ سایت را از کار انداخت/ برای بقیه هکرها کری …
www.khabaronline.ir/detail/720662/society/events‎Cached25 ا کتبر 2017 … جام جم نوشت:فرید 18 بهار از زندگی‌اش می‌گذرد. شاید هیچ وقت فکر نمی‌کرد نامش
یکباره سر تیتر خبرهای حوادث قرار بگیرد. فکر نمی‌کرد روزی نام هکر …
سایت مخصوص هکرها، هک شد – BBC Persian
www.bbc.com/persian/…/05/160518_an_hackers_website_hacked‎Cached18 مه 2016 … آدرس ای‌میل و پیام‌های شخصی بیش از ۴۷۰ هزار عضو یک سایت هکرها به دنبال هک شدن در
اینترنت منتشر شده است.
شناسایی هکر – جلوگیری از هک شدن در شبکه های اجتماعی آموزش هک کردن
myawards.ir/how-to-find-hackers/‎Cached7 مارس 2016 … کلمه هک و هکر به گروهی اطلاق می شود که عموما دانش برنامه نویسی دارند و می …. نباشد
هکر میتواند از طریق یک اپلیکیشن که شما از سایت بازار دانلود می …
هکر چگونه رمز عبور شما را هک می کند؟ – سرزمین دانلود
www.sarzamindownload.com/contents/1257/‎Cached
Similarهکر چگونه رمز عبور شما را هک می کند؟ فکر می کنید اگر یک هکر قصد نفوذ به اکانت
شما را داشته باشد، با چند بار سعی و خطا موفق خواهد شد؟ این مقاله مهم ترین حدس های …
آموزش جلوگیری از هک تلگرام – Telegram Hack | موبایل کمک
https://mobilekomak.com/howto/آموزش-جلوگیری-هک-تلگرام/‎Cachedاتفاق اول که می‌تواند رخ دهد این است که هکر تلگرام، به صورت خاموش و نامحسوس وارد
تلگرام شما شده و از طرف … Setting > Apps > Download > Telegram > Clear Data
دانلود نرم افزار هک کامپیوتر – Bing video
https://www.bing.com/…/search%3Fq%3Dدانلود%20نرم%20افزار%20هک%20کامپیوتر‎CachedAll · Images · Videos · Maps · News · Shop; |; My saves. SafeSearch: Moderate.
StrictModerate (default)Off. Filter Filter. RewardsSign in …
هکرهای واقعی از کدام سیستم‌عامل استفاده می کنند؟ | شبکه
www.shabakeh-mag.com/security/6526‎Cached2 فوریه 2017 … عبارت هکر واقعی در این مقاله برای افراد با استعدادی به کار برده شده است که از نبوغ
خود برای مصارف مجرمانه و خرابکاری استفاده می کنند. نام دیگر …
هکر واتساپ | آخرین نرم افزار هک – Latest Hacking Softwares
www.latesthackingsoftwares.com/tag/whatsapp-hacker/?lang=fa‎Cachedواتساپ هک 2017 معرفی واتساپ هک 2017: ما با خوشحالی به ارائه یک ابزار بسیار
ویژه ای است که کمک خواهد کرد که شما برای دریافت تماس حساب هک خود و یا حساب جدید

هکرها چگونه هک میکنند | معرفی راههای هک | چگونه هک میشویم؟
https://tml-manager.ir/هکرها-چگونه-هک-میکنند/‎Cached21 آگوست 2016 … هکرها چگونه هک میکنند در این آموزش شما با پنج روش عمومی هکر ها برای هک کردن دادهها
آشنا میشوید یکی از این روشها فیشینگ … دانلود برنامه های رایگان.
تعریف هک چیست و هکر کیست؟ – آسمونی
www.asemooni.com/tech/web/hack‎Cachedدر این مقاله آسمونی می خواهیم بدانیم که هک کردن چه معنی دارد و به چه کسی هکر می …. در
مقابل یک هکر واقعی، بچه اسکریپتی کسی است که با دانلود و اجرای برنامه‌ها و …
هکر ها | تلگرام کانال
telegram-canal.ir/کانال-هکر-ها/‎Cachedاگه دلت می خواد چیز های رایگان دانلود کنی ویک هکر ماهر بشی و برنامه های پولی بازار
رو رایگان بگیری بیا کانال ما.
ربات تلگرام هکر – بات اینجا
https://botinja.com/i_am_hackerbot/‎Cached6 سپتامبر 2016 … میتوان ربات تلگرام هکر را به عهنوان یک ربات سرگرم کننده و کاربردی معرفی کرد
که علاوه بر مطالب سرگرمی، محتوای آموزشی و ترفند هایی را نیز …
پنج مستند خوب درباره دنیای هک – سلام دنیا | رسانه تخصصی …
salam-donya.com/5-must-see-documentaries-about-hacking-and-hackers/‎Cached
Similar15 ژوئن 2015 … هک از آن دسته موضوعاتی است که اکثر افراد دید مناسبی نسبت به آن ندارند. آیا هک ذاتاً
مضر است؟ آیا تفاوتی بین هکر و کرکر وجود دارد؟ چه تفاوتی …
نرم افزار CCleaner هک شد؛ این نسخه را از کامپیوترتان پاک کنید!
https://click.ir/1396/06/29/ccleaner-hack-malware/‎Cachedنرم افزار CCleaner که سیستم شما را برای عملکرد بهتر ارتقا می‌دهد، توسط هکرها
دستکاری شده و مسیر را برای نصب بدافزارها بر روی سیستم شما هموار کرده است.
یافتن هکر با یک کلیک | ITIRAN
itiran.com/d/68346‎Cached
Similar17 ژانويه 2015 … این وب سایت در عرض یک دقیقه به شما امکان خواهد داد تا هکر مورد نظرتان را بیابید و از
این طریق به حساب کاربری فرد دلخواهتان نفوذ کنید یا سایت …
هکر | دیجی‌کالا مگ
https://www.digikala.com/mag/tag/هکر/‎Cachedهکر | … بر اساس گزارشی که این هفته منتشر شد، هکرهای روسی موفق به ساخت سلاح …
تعدادی از کاربران اندروید با دانلود اپلیکیشن‌های نامعتبر و مخرب باعث شدند که …
هک به چه معناست و هکر کیست؟ – الکتروبلاگ / enashr.com
enashr.com/what-is-hacking-and-who-is-hacker/‎Cached
Similar16 مه 2012 … هک یکی از واژه هایی است که در سال های اخیر به وفور شنیده شده است و هر روز خبر هایی
از حملات هکری گروه ها و یا افرادی را می شنویم که به دلایل مختلف از …
سریع و اصولی هک را یاد بگیرید : چگونه هکر شویم؟ :: گروه فناوری …
eshragh-it.blog.ir/…/سریع-و-اصولی-هک-را-یاد-بگیرید-چگونه-هکر-شویم‎Cached
Similar18 آوريل 2015 … با چه تکنیک هایی سریع تر هکر شوم(هک را اصولی و حرفه ای یاد بگیرم)؟ …… اخه
نمیشه نرم افزار های هک کردن دانلود کردممنونzmohzarif@gmail.com.
خرید آنلاین مقاله هک و هکرهای ویندوز – shijoarticle.ir
shijoarticle.ir/post/matlab2290.html‎Cachedبا آرزوی بهترینها برای شما عزیزان هموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _مقاله هک و
هکرهای ویندوز_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از مقاله هک و هکرهای ویندوز ببرید
پروژه هک و هکرها. doc – دانلود مستقیم فایل
i47.ir/پروژه-هک-و-هکرها-doc/فنی-و-مهندسی/‎Cached1 ا کتبر 2017 … فایل با ارزش پروژه هک و هکرها. doc که جزو پر بازدیدترین فایلهای فارسی در گوگل
می باشد، به صورت کاملا رایگان توسط سایت ما از سطح اینترنت …
دانلود هک هکرها APK – APKName.com
https://apkname.com/fa/com.scratch.safety‎Cachedدانلود هک هکرها APK برنامه رایگان آخرین نسخه. آموزش جدید که شما صرفه جویی از
HACKINGNOW یادگیری جدید 30 موضوع در یک برنامه.
دانلود کتاب هك چيست و هكر كيست؟ بزبان ساده – پايگاه دانلود رایگان …
www.takbook.com/…/دانلود-کتاب-هك-چيست-و-هكر-كيست؟-بزب/‎Cached
Similarدانلود ماهنامه تخصصی کامپیوتر و فناوری دانشجویار _ شماره ۲۱ دانلود ماهنامه تخصصی
کامپیوتر و فناوری دانشجویار _ شماره ۲۱ در شماره بیست و یکم از ماهنامه دانشجویار …
مقاله بررسی هک و هکرها |50863| بلودانلود
paper.bluedl.ir/post/50863.html‎Cached7 مارس 2017 … در اینترنت و شبکه نیز برای… دانلود پایان نامه درمورد |مقاله بررسی هک و هکرها| این
پایان نامه را می توان با عنوان مقاله بررسی هک و هکرها دانلود کرد.
هکر قانونمند – آقای برنامه نویس
mrprogrammer.net/هکر-قانونمند/‎Cached
Similarالبته برای هکر شدن باید ابتدا برنامه نویس ماهری شد و در غیر اینصورت شما چندان در
مسیر هکر شدن موفق نخواهید بود. از نظر بنده هک یعنی تکنیک … دانلود فیلم آموزشی …
هک، هکرها و هکریست‌ها، سه ضلع یک مثلث | ماهنامه پیوست
peivast.com/tech…/هک،-هکرها-و-هکریست‌ها،-سه-ضلع-یک-مثلث/‎Cachedدر حوزه فضای مجازی یا اصطلاحاً فضای سایبر، پیشرفت‌های علمی بسیار ارزشمندی
حاصل شده که میزان بهره‌وری از آن نیز رو به افزایش است، همچنان که بسیاری از تعاملات

هکر و کرکر کیستند؟ هک چیست و کرک چیست؟ اشنایی با انواع هکر ها …
it-teach.ir/who-hacker-cracker/‎Cached3 ا کتبر 2017 … آیا برای شما هم این سوال پیش آمده است که فرق میان هکر و کرکر چیست یا اصلا هک و
کرک یعنی چی؟ … قبلی دانلود برنامه تلگرام بدون نیاز به شماره.
اینستاگرام شایان هکر ماه عسل هک شد + عکس | سایت بروز نیوز
beroznews.com/hacked-shayan-instagram/‎Cachedاینستاگرام شایان هکر ماه عسل هک شد + عکس. هک شدن اینستاگرام شایان سعیدی هکر
ماه عسل 95 توسط هکری دگیر به اسم سعید هک شد.که عکس صفحه اینستاگرام هکری …
دانلود رایگان تله هکر – brooz24
https://brooz24.ir/fa/دانلود_رایگان_تله_هکر‎Cachedدانلود رایگان لینک بارون دانلود قالب هک براي وبلاگ آموزش روش های جلوگیریهک شدن
توسط حرفه ای ترین تیم هکر دنیا تله هکر هک جعلی تلگرام اندروید نوین دانلود …
۱۰ سیستم عامل برتر از نظر هکر‌ها – زومیت
https://www.zoomit.ir/2016/7/19/…/top-operating-system-for-hackers/‎Cached21 جولای 2016 … هکر به کسی گفته می‌شود که می‌تواند با یک روش سریع و هوشمندانه اعمالی مانند وارد
شدن به سیستم، کنجکاوی در اطلاعات محرمانه و… را انجام دهد. هکر در …
چگونه یک هکر رمز عبور شما را هک می کند؟ – بیتوته
www.beytoote.com/computer/…i/hacker1-hack-password.html‎Cached
Similarآموزش هکر, هک کردن وب سایت,آموزش هک کرن سایتبرنامه هکر آموزش هکر وب سایت
اکانت شماره موبایل هکر,حیوان خانگی,هکرها,نام کاربری,نفوذ به اکانت,هک رمز عبور …
۶ روش دزدیدن رمزعبور توسط هکرها – کنش‌تک
https://koneshtech.academy/6-ways-hackers-are-stealing-passwords/‎Cached16 نوامبر 2016 … عده‌ای فکر می‌کنند حتما باید یک هدف بزرگ و مهم برای هکرها باشند تا هک شوند. … که
می‌توانید آنها را در اینترنت پیدا کرده و حتی رایگان دانلود کنید.
برترین پکیج مقاله هک و هکرهای ویندوز – دانلود فایل – دیجیتال دانلود
agofdigit.ir/v13164pro.html‎Cached28 ا کتبر 2017 … بیننده گرامی سلام.به وب ما خوش آمدید با سلام،محصول دانلودی +{{مقاله هک و هکرهای
ویندوز}}+آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه …
دانلود کتاب های هک و امنیت – رزبوک
www.rozbook.com/category/computer-and…/hack-and-security‎Cachedدانلود رایگان کتاب راهنمای امنیت فناوری اطلاعات … هونی پوت ها هم اطلاعات نادرست به
یک هکر می دهند و هم باعث به دام افتادن هکرها می … دانلود کتاب آموزش هک قدم به قدم.
بولور | آیا آموزش و دانلود نرم افزار هک وایبر viber hacker شدنی است؟
www.booloor.com/…/آموزش-و-دانلود-نرم-افزار-هک-وایبر-viber-hacker.html‎Cached
Similarآموزش دانلود نرم افزار وایبر هکر viber hacker آموزش هک کردن وایبر دیگران و دانلود
نرم افزار هک وایبر وایبر viber واتس اپ WhatsApp تلگرام Telegram هک وایبر.
دانلود نرم افزار های هکر – boostfa
boostfa.ir/find/دانلود-نرم-افزار-های-هکر/
SB Game Hacker v3 1 دانلود ابزار تقلب در بازی های اندروید. – برای مشاهده کلیک
کنید. در صورتی که هنگام دانلودیا نصب نرم افزار هکر رو اندروید نرم افزار هابازی های .
هکرها از طریق فایل های زیرنویس فیلم ,شما را هک میکنند – پایگاه مقالات …
www.rahamtech.com/…/هکرها-از-طریق-فایل-های-زیرنویس-فیلم-شما/‎Cached12 ژوئن 2017 … بدافزار های موجود در فایل های زیرنویس به هکر ها این امکان را می دهد که … دانلود کردن
فایل های زیرنویس کار بسیار رایجی بین کاربران است و معمولا وجود …
هکری که به دست هکرهای دیگر هک شد + فیلم – باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir/fa/news/…/هکری-که-به-دست-هکرهای-دیگر-هک-شد-فیلم‎Cached26 ژوئن 2016 … لینک دانلود … از هکری که هکر نبود تا سوال‌های انگلیسی‌‌ها در فضای مجازی درباره خروج
از … هکر ایرانی توسط سپاه پاسداران دستگیر شد + فیلم …
[DOC] عنوان پایان نامه: هک و هکرها
www.iran24h.com/more/m001746.doc‎Cached
Similarدر اينترنت و شبكه نيز براي محافظت از كامپيوتر در مقابل هكرها تا زمانيكه شما با
تمام … همه محصولات سایت بلافاصله بعد از خرید قابل دانلود می باشند برای خرید …
کانال هکری میخوای بیا هک کلش هک تلگرام هک اکانت … – لیست گرامز
listgrams.com/…/کانال_تلگرام_سایر_کانال_هکری_میخوای_بیا_هک_کلش_هک_تلگرام_هک_اکانت_کلش_و_کلی_هک_دیگر_جوجه_هکر_وارد_شو…‎Cachedهمچنین می توانید لیستی از بهترین کانال های تلگرم، گروه های تلگرم و ربات های
تلگرام در اختیار داشته باشید. کانال سایر, کانال هکری میخوای بیا هک کلش هک
تلگرام …
دانلود SB Game Hacker 3.1 ابزار هک و تقلب در بازی های اندروید – بست …
bestsapp.blogsky.com/…/دانلود-SB-Game-Hacker-3-1-ابزار-هک-و-تقلب-در-بازی-های-اندروید‎Cachedدر این پست از سایت BestsApp به معرفی نرم افزاری برای هک بازی های و نرم افزار های
اندروید با نام SB Game Hacker می پردازیم که ابزاری بسیار بهتر و قوی تر از …
دانلود Hackers بازی استراتژی هکرها – اندروید زوم
androidzoom.ir/366582/hackers/‎Cached19 سپتامبر 2016 … هک کردن دیگر هکر های سراسر جهان; توسعه و ارتقا تجهیزات هکری شما; ساخت و پالایش
معماری یک شبکه سه بعدی تمام عیار; امکان استفاده از برنامه ها و …
جزئیات کامل هک شدن تلگرام / کدام گروه هکری تلگرام را هک کرد؟ – تابناک
www.tabnak.ir/…/جزئیات-کامل-هک-شدن-تلگرام-کدام-گروه-هکری-تلگرام-را-هک-کرد-بیانیه-تلگرام-در-واکنش-به-هک-ویدیو‎Cached3 آگوست 2016 … بنا بر گزارش ها، یک گروه هکری ایرانی موفق شده است با هک نرم افزار امن پیام رسان
تلگرام به اطلاعات حساب کاربران ایرانی دست پیدا کند و همچنین …
نرم افزار هک تلگرام ۱۰۰% درصد تضمینی – YouTube

► 0:32https://www.youtube.com/watch?v=7TPte7a1vnE
8 Dec 2015 – 32 sec – Uploaded by persian gulf
نرم افزار هک تلگرام ۱۰۰% درصد تضمینی* آموزش هک به 5 روش + نرم افزار Ru Hacker Telegram توسط یک هکر روسی برنامه نویسی و طراحی شده …
دانلود تله هکر – take-up
https://take-up.ir/fa/دانلود_تله_هکر‎Cachedتله هکر هک جعلی تلگرام دانلود نصب برنامه اندروید دانلود تله هکر جعلی radiox ava
ava xyz دانلود Cheat Engine v6 4 نرم افزار هک بازی هاساخت ترینر دانلود قالب هک …
هکر – | پلیس فتا
https://www.cyberpolice.ir/category/کلمات-کلیدی/هکر‎Cachedهکرها می‌توانند وسایل خانه هوشمند ساخت ال‌جی را به ربات‌های جاسوس با دسترسی از راه …
هکر یا یک حمله‌کننده می‌تواند هرکسی را به راحتی در دام کلاهبرداری فیشینگ خود …

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات